Tom Indkøbskurv

ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL (QSFP-4X10G-SR)
ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL (QSFP-4X10G-SR)

ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL

Varenr.:
QSFP-4X10G-SR
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP

© 2021 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11