Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

ALOGIC / Katalog

Forsiden / ALOGIC
Viser 1-60 af 136 produkter
ALOGIC display-adapter
Varenr.: VGA-DVI-MF
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA  -  Konnektor 2: DVI
ALOGIC Adapter Mini DispayPort to DisplayPort M/F 15cm schwa
Varenr.: MDP-DP-ADP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 0.15m
ALOGIC Ultra Mini - USB-C adapter -
Varenr.: ULCAMN-SGR
Type: Adapter  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Color: Grå
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort to HDMI M/F 15cm weiß
Varenr.: MDP-HDMI-AIC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Længde: 0.15m
ALOGIC Mini DisplayPort to DisplayPort Kabel M/M 1m schwarz
Varenr.: ELMDPDP-01
Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 1m
Varenr.: LCLC-01-OS2
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 1m
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1.5m schwarz
Varenr.: HDMI-15-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 1.5m
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 1m schwarz
Varenr.: PHD-01-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 1m
ALOGIC Ultra USB-C till USB-A adapter 15 cm
Varenr.: ULCAA-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Længde: 0.15m
ALOGIC Ultra Mini - kortlæser - USB-
Varenr.: ULCSDMN-SGR
Tilslutning: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C  -  Type: Ekstern
ALOGIC Ladekabel USB-C & Micro USB 1m schwarz
Varenr.: U2CMC-01BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B
ALOGIC VGA Kabel St. - St. 2m schwarz
Varenr.: VGA-MM-02
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OM3 2m
Varenr.: LCLC-02-OM3
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Turkis  -  Længde: 2m
ALOGIC Elements Series videokabel -
Varenr.: ELDPHD-01
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 2m
Varenr.: LCLC-02-OS2
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 2m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 5m
Varenr.: LCLC-05-OS2
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 5m
ALOGIC Pro Series HDMI med Ethernet-
Varenr.: HDMI-03-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC2030-SGR
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0.3m
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC2030-SLV
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0.3m
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCA2030-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0.3m
ALOGIC Ultra USB-A till USB-C kabel 3A/480Mbps - Silver
Varenr.: ULCA2030-SLV
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 0.3m
ALOGIC Premium Series display-adapte
Varenr.: DP-DVI-ADPC
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Længde: 0.2m
ALOGIC SUPER Ultra Lightning-kabel -
Varenr.: ULA8P1.5-SLV
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Lightning  -  Color: Sølv  -  Længde: 1.5m
ALOGIC USB Kabel USB 2.0 to DB9 Serial Converter weiß
Varenr.: UD29A
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: RS-232  -  Længde: 0.65m
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 1m schwar
Varenr.: ELMDPHD-01
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Micro USB  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 1m
ALOGIC DisplayPort Kabel Mini DPort to DVI-D M/M 2m schwarz
Varenr.: MDP-DVI-02-MM
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Længde: 2m
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 3m schwarz
Varenr.: PHD-03-MM-V2
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 3m
ALOGIC Ultra USB-C till Lightning kabel 1.5 m
Varenr.: ULC8P1.5-SLV
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: Lightning  -  Længde: 1.5m
ALOGIC Elements Series video / lyd a
Varenr.: DP-HDMI-ADPC
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort  -  Længde: 0.2m
ALOGIC Adapter USB-C MultiPort Adapter Card Reader 3 USB 3.0
Varenr.: UC3ACR
USB Porte: 3  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
Forventes på lager 26-09-2021
ALOGIC Elements Series display kabel
Varenr.: ELDPDV-01
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCA21.5-SLV
Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1.5m
ALOGIC Super Ultra USB Type-C kabel
Varenr.: ULCC21.5-SLV
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1.5m
ALOGIC Ultra USB-C till USB-C kabel 5A/480Mbps - Rymdgrå
Varenr.: ULCC21.5-SGR
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1.5m
ALOGIC Elements Mini DisplayPort to HDMI Kabel M/M 2m schwar
Varenr.: ELMDPHD-02
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 2m
ALOGIC Elements Series videokabel -
Varenr.: ELDPHD-02
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
ALOGIC HDMI Kabel High Speed 5m schwarz
Varenr.: HDMI-05-MM-V4
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)  -  Længde: 0.5m
ALOGIC Glasfaserkabel LC-LC Multi Mode Duplex LSZH OS2 3m
Varenr.: LCLC-03-OS2
Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul  -  Længde: 3m
ALOGIC Adapter Mini DisplayPort 1.2 to HDMI M/F 20cm schwar
Varenr.: MDP-HD4KAC
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI  -  Længde: 0.2m
ALOGIC Super Ultra USB-adapter - 15
Varenr.: ULCAA-SLV
Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A  -  Længde: 0.15m
ALOGIC Adapter DisplayPort to VGA M/F 15cm schwarz
Varenr.: DP-VGA-ADP
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA  -  Længde: 0.15m
ALOGIC DisplayPort / VGA adapter - 2
Varenr.: DP-VGA-ADPC
Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA  -  Længde: 0.2m
Viser 1-60 af 136 produkter

© 2021 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11