Tom Indkøbskurv

Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30,0m 1-Pack fiberoptisk kabel

Forsiden / Netværk / Kabler / Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30,0m 1-Pack fiberoptisk kabel
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30,0m 1-Pack fiberoptisk kabel (AJ838A)

Hewlett Packard Enterprise LC til LC Multi-mode OM3 2-Fiber 30,0m 1-Pack fiberoptisk kabel

Varenr.:
AJ838A
EAN:
884420053729
  • Type Fiber
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 LC
Forventes på lager 27-12-2019
Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise 30m LC/LC OM3. Kabellængde: 30 m, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Core diameter: 50 µm, Stik køn: Hanstik/Hanstik, Fuld dupleks, Kabelfarve: Blå

Inkluderet i leveringen

    30 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable