Tom Indkøbskurv

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 5 m kabel

Forsiden / Netværk / Kabler / Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 5 m kabel
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 5 m kabel (QK734A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 5 m kabel

Varenr.:
QK734A
EAN:
886111610617
  • Type Fiber
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 LC
På lager
Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m. Kabellængde: 5 m, Kabeltype: OFC, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Core diameter: 62,5 µm, Stik køn: Hanstik/Hanstik

Inkluderet i leveringen

    (1) HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 5 fibre 1m kabel