Tom Indkøbskurv

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 50m kabel

Forsiden / Kommunikation / Kabler / Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 50m kabel
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 50m kabel (QK737A)

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 50m kabel

Varenr.:
QK737A
EAN:
886111610648
  • Type Fiber
  • Connector 1 LC
  • Connector 2 LC
Forventes på lager 04-11-2019
Beskrivelse

Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 Fiber 50m. Kabellængde: 50 m, Fiber optik type: OM4, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Stik køn: Male connector / Male connector

Inkluderet i leveringen

    (1) HP Premier Flex LC/LC Multi-mode OM4 2 fibre 50m kabel
Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

© 2019 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11