Tom Indkøbskurv

IBM OM3 Cable LC/LC 10 m

Forsiden / Kommunikation / Netværkstilbehør / IBM OM3 Cable LC/LC 10 m
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
IBM OM3 Cable LC/LC 10 m  (45W2282)

IBM OM3 Cable LC/LC 10 m

Varenr.:
45W2282
EAN:
4053162432956
Forventes på lager 19-10-2019
Beskrivelse

IBM 10m LC/LC. Kabellængde: 10 m, Stik 1: LC, Stik 2: LC, Stik køn: Male connector / Male connector

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.

© 2019 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11