Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

IBM / Katalog

Viser 1-60 af 69 produkter
IBM Power Cable - C13 / NEMA 5-15P 14ft
Varenr.: 39Y7931
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: NEMA 5-15P
Forventes på lager 04-11-2019
IBM UK 10A line C13-BS 1363 2.8m
Varenr.: 39Y7923
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug UK (Type G)  -  Connector 2: C13 coupler
Forventes på lager 06-11-2019
IBM x3650 M4 ODD Cable
Varenr.: 69Y1194
Type: SATA/eSATA  -  Connector 1: SATA  -  Connector 2: SATA
Forventes på lager 26-10-2019
Forventes på lager 01-11-2019
IBM 2.8 m10A Line Cord C13 to CEE 7/7 EU Retail
Varenr.: 39M5123
Type: Strøm  -  Connector 1: Power Plug Euro  -  Connector 2: C13 coupler
Forventes på lager 25-11-2019
IBM e1350 3M Blue Ether Cable
Varenr.: 40K5581
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
IBM 4.3M 10A/230V C13-CEE7-VII EU Line Cord
Varenr.: 81Y2376
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C13 coupler
IBM Rack Option Power Type Cable C13/C14 Factory Sealed
Varenr.: 07H0075
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C14 coupler
På lager
IBM e1350 10 M Blue Ether Cable
Varenr.: 40K8927
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
IBM Rack Option Power Type Cable C13/C14 Factory Sealed
Varenr.: 39M5378
Type: Strøm  -  Connector 1: C13 coupler  -  Connector 2: C14 coupler
På lager
IBM Cable/15DSub>15DSub 3.6m f rack switch
Varenr.: 94G7447
Keyboard / mouse / video cable - 6 pin PS/2, HD-15 (F) - 6 pin PS/2, HD-15 (M) - 12 ft
Forventes på lager 25-11-2019
IBM 1m Fiber Cable (LC)
Varenr.: 00AR086
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
IBM Cable/1m LC-LC Fibre Channel
Varenr.: 39M5696
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
IBM 1M Cable Fibre Optic LC-LC Retail
Varenr.: 19K1267
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Forventes på lager 25-11-2019
IBM e1350 25 M Blue Ether Cable
Varenr.: 40K8930
Type: Cat5e  -  Connector 1: RJ-45  -  Connector 2: RJ-45
IBM FC LC-LC CABLE 1M NS
Varenr.: 19K1247
Network cable - LC (M) - LC (M) - 3.3 ft - fiber optic
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
IBM 5M Fibre Optic Cable LC-LC Retail
Varenr.: 19K1266
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
IBM 0.6M SAS CABLE MINI-SAS HD TO MINI-SAS HD CABL
Varenr.: 00Y2465
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS
Forventes på lager 27-10-2019
IBM 0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Varenr.: 00D6288
Type: Network Special  -  Connector 1: SFP+  -  Connector 2: SFP+
På lager
IBM 2.0M SAS/Mini SAS Cable
Varenr.: 95P4711
Type: SAS  -  Connector 1: SAS  -  Connector 2: Mini-SAS
Forventes på lager 25-11-2019
IBM 5m Fiber Cable (LC)
Varenr.: 00AR088
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
IBM 13M LC/LC FIBRE CABLE
Varenr.: 3573-6013
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Forventes på lager 25-11-2019
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Varenr.: 00MJ163
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD  -  Connector 2: Mini-SAS
På lager
IBM 1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Varenr.: 00Y2461
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS HD
På lager
IBM 13 m LC-LC Fibre Cable
Varenr.: 00NA085
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
Forventes på lager 25-10-2019
IBM 5.5M Mini-SAS/Mini SAS Cable
Varenr.: 95P4714
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS
IBM FC cable 5 meter
Varenr.: 03K9306
Fibre Channel cable - SC multi-mode (M) - SC multi-mode (M) - 16.4 ft
Type: Fiber
Forventes på lager 25-10-2019
IBM 0.6m SAS Cable (mini-SAS HD to mini-SAS HD) Factory Sealed
Varenr.: 00J0094
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD  -  Connector 2: Mini-SAS
Forventes på lager 25-11-2019
IBM 25m Fiber Cable (LC)
Varenr.: 00AR090
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
IBM 13.0 m LC/LC Fibre Cable
Varenr.: 23R7137
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
IBM 3M SAS Cable MINI-SAS HD TO MINI SAS HD
Varenr.: 00Y2469
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS  -  Connector 2: Mini-SAS
Forventes på lager 25-10-2019
IBM Lenovo - 3M SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Varenr.: 00Y2463
Type: SAS  -  Connector 1: Mini-SAS HD  -  Connector 2: Mini-SAS
På lager
Viser 1-60 af 69 produkter

© 2019 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11