Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

Kabler

Forsiden / Netværk / Kabler

Her finder du vores udvalg i Computer kabler (Data kabler).  Er du i tvivl om kabel begreberne, kan du også bruge vores Kabelkonfigurator til at finde de korrekte kabler.

Viser 1-60 af 23268 produkter
HP DisplayPort til DVI-D-adapter
Varenr.: FH973AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Længde: 0.19m
På lager
På lager
HP Thunderbolt 120W 0.7m cable
Varenr.: 3XB94AA
Type: Thunderbolt  -  Konnektor 1: Hanstik  -  Konnektor 2: Thunderbolt  -  Længde: 0.7m
På lager
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: F7W97AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)  -  Længde: 0.2m
På lager
ALINE Patch kabel, UTP CAT5E, rød, 7,5 m
Varenr.: 5004075
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
På lager
HP DVI til DisplayPort-adapter
Varenr.: F7W96AA
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI  -  Længde: 0.2m
På lager
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: AS615AT
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA
På lager
PanzerGlass USB C to USB 2.0 cable 2 M BULK
Varenr.: 9003
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
På lager
På lager
ALINE Adapter Seriel 9 pol SUB-D han/han
Varenr.: 5419010
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: DB-9
På lager
Hewlett Packard Enterprise X242 10G SFP+ til SFP+ 1m Direct Attach-kobberkabel
Varenr.: J9281B
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
På lager
NEWSTAR HDMI 1.3 cable High speed 9 pins M/M
Varenr.: HDMI6MM
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI  -  Længde: 2m
På lager
HP HDMI STANDARD CABLE KIT . CABL
Varenr.: T6F94AA
Type: HDMI  -  Konnektor 1: HDMI  -  Konnektor 2: HDMI  -  Længde: 1.8m
På lager
APPLE Lightning auf 3,5mm Klinke Adapter
Varenr.: MMX62ZM/A
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: Lightning  -  Konnektor 2: 3.5mm
På lager
APPLE Lightning Digital AV Adapter
EU ECOLABEL
Varenr.: MD826ZM/A
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Konnektor 2: Lightning
På lager
MICROSOFT MS Surface MDP HDMI SC DA/FI/NO/SV b Commercial 1 License
Varenr.: EJU-00005
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: HDMI A (Full størrelse)
På lager
APPLE Lightning auf USB Cable (2m)
Varenr.: MD819ZM/A
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: Lightning  -  Konnektor 2: USB A
På lager
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Varenr.: JD096C
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
På lager
På lager
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
Varenr.: MD821ZM/A
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: USB 2.0  -  Konnektor 2: Lightning
På lager
LENOVO DisplayPort to single Link DVI-D
SVANEN
Varenr.: 45J7915
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DVI-D  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 0.2m
På lager
DELTACO AUDIO 2XRCA - 2XRCA 0.5M
Varenr.: MM-108
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 2 x RCA  -  Konnektor 2: 2 x RCA
På lager
MICROCONNECT USB2.0 A-B 1.8m M-M
Varenr.: USBAB2
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
På lager
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Varenr.: JD097C
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
På lager
DELOCK LWL Patchkabel Delock LC -> LC 1.00m Singlemode Uniboot OS2
Varenr.: 85083
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M White Flat
Varenr.: V-UTP602W-FLAT-LSZH
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager
BELKIN Micro USB Cable Black
Varenr.: F2CU012BT2M-BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: Micro-USB B  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
På lager
Hewlett Packard Enterprise 10 A IEC320 C14-C13 2,4 m PDU-kabel
Varenr.: 142257-002
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C14 forbinder  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Color: Sort
På lager
DELOCK Cable USB 2.0 pin header female >
Varenr.: 83776
Type: USB  -  Konnektor 1: USB 3.0  -  Konnektor 2: USB 2.0
På lager
Hewlett Packard Enterprise X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
Varenr.: JG326A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
På lager
LENOVO MINI DISPLAYPORT TO DISPLAYPORT CABLE IN CABL
Varenr.: 0B47091
Type: DisplayPort  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: DisplayPort
På lager
BELKIN CABLE USB3.1/USB-C TO USB-A UPTO 10 GBIT/S/ 3000MA/BLACK/1M CHAR
Varenr.: F2CU029BT1M-BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Color: Sort  -  Længde: 0.9m
På lager
På lager
LENOVO DisplayPort to VGA Monitor Cable
Varenr.: 57Y4393
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: VGA  -  Konnektor 2: DisplayPort  -  Længde: 0.2m
På lager
LENOVO MINI-DISPLAY-PORT TO VGA ADAPTER
Varenr.: 0A36536
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA
På lager
MICROCONNECT Power Cord 1.8m Swiss Notebook
Varenr.: PE160818
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik (Type J)  -  Konnektor 2: C5 forbinder  -  Color: Sort
På lager
BELKIN CABLE USB3.1/USB-C TOUSBMICROB UPTO 10 GBIT/S/ 3000MA/BLACK/1M CHAR
Varenr.: F2CU031BT1M-BLK
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: Micro-USB B  -  Længde: 0.91m
På lager
SANDBERG MiniJack Cable M-M 2 m
Varenr.: 501-24
Lydkabel - stereo minijack 3,5 mm hann - stereo minijack 3,5 mm hann - 2 m
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm  -  Længde: 2m
På lager
DELTACO Like USBC-1002 but White
Varenr.: USBC-1007
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
På lager
APPLE Lightning to USB Cable
Varenr.: MD818ZM/A
Ekspertanmeldelser: 5 anmeldelser
Type: Mobiltelefon  -  Konnektor 1: Lightning  -  Konnektor 2: USB A
På lager
På lager
DELL Adapter - USB-C to USB-A 3.0
Varenr.: DBQBJBC054
Type: USB  -  Konnektor 1: USB C  -  Konnektor 2: USB A
På lager
MICROCONNECT Extension PS/2 MD6 10m M/F
Varenr.: VMT010C
Type: DIN/mini DIN  -  Konnektor 1: PS/2  -  Konnektor 2: PS/2
På lager
STARTECH 15m Active USB 2.0 A to B Cable - M/M
Varenr.: USB2HAB50AC
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B  -  Længde: 15m
På lager
DELTACO U/UTP Cat6a patchkabel, LSZH, 1,5m, Pink
Varenr.: TP-611PAU
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla
På lager
DELTACO S/FTP Cat7 patchkabel, LSZH (Low zero halogen), guldbelagt sti
Varenr.: STP-71S
Type: Cat7  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager
MICROSOFT MS Surface MDP VGA SC DA/FI/NO/SV b Commercial 1 License
Varenr.: EJQ-00005
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: Mini DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA
På lager
SANDBERG Network Cable UTP Cat6 3 m
Varenr.: 506-95
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 3m
På lager
DELL Adapter - DisplayPort to VGA
Varenr.: DANBNBC084
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: VGA
På lager
LENOVO HYBRID USB-C WITH USB-A CABLE
Varenr.: 4X90U90618
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB C  -  Længde: 1m
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 1M Yellow
Varenr.: UTP501Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
På lager
Hewlett Packard Enterprise X242 40G QSFP+ to QSFP+ 5m Direct Attach Copper Cable
Varenr.: JH236A
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M Purple Snagless
Varenr.: UTP603PBOOTED
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla
På lager
LENOVO Mini-DisplayPort to DVI Monitor Cable
Varenr.: 0B47090
Type: Video Converter  -  Konnektor 1: DisplayPort  -  Konnektor 2: DVI-D  -  Længde: 0.2m
På lager
Viser 1-60 af 23268 produkter
...

© 2021 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11