Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

MICROCONNECT / Katalog

Forsiden / Netværk / Kabler / MICROCONNECT
Viser 1-60 af 3673 produkter
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH
Varenr.: SSTP60015Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT USB2.0 CABLE A-B M/M 0,5m
Varenr.: USBAB05
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M GREEN LSZH
Varenr.: UTP6004G
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
Varenr.: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1m Purple PVC
Varenr.: B-FTP501P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Transperent
Varenr.: STP60025T
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC
Varenr.: B-FTP5005G
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
Varenr.: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP5005Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
Varenr.: B-FTP501R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.25M YELLOW PVC
Varenr.: B-SFTP60025Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 2m 9/125 OS2
Varenr.: FIBSCPIG2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Pink Flat
Varenr.: V-UTP602PI-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M ORANGE PVC
Varenr.: UTP5003O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M PURPLE PVC
Varenr.: UTP5003P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Red PVC
Varenr.: B-UTP50025R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Varenr.: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 6.35mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Purple PVC
Varenr.: B-FTP60025P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 2m Orange PVC
Varenr.: B-FTP602O
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M White
Varenr.: B-FTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.25M White
Varenr.: UTP50025WAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M BLACK PVC
Varenr.: B-UTP5015S
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M RED PVC
Varenr.: B-UTP5015R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 6.3mm M-F
Varenr.: AUDALT
Type: Adapter  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 6.35mm
På lager
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
Varenr.: MPK200
Type: Adapter  -  Konnektor 1: RJ-12  -  Konnektor 2: RJ-12
På lager
MICROCONNECT Cable STP 0,5M CAT6 Blue LSZH
Varenr.: STP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Blue
Varenr.: UTP5005B
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Green
Varenr.: UTP5005G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.5m Pink PVC
Varenr.: B-FTP6005PI
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP501Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 5m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT Power cable extension 3,0m
Varenr.: PE030830W
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik Euro  -  Konnektor 2: CEE 7/16 (Kvinde)
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6A 0.25m Black LSZH
Varenr.: SFTP6A0025SBOOTED
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT SATA Cable 0,30cm
Varenr.: SAT15003
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: SATA 7-pin  -  Konnektor 2: SATA 7-pin
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: SC/UPC
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: SC/UPC
På lager
MICROCONNECT SVGA HD15 2m Angled both sides
Varenr.: MONGG2BA
Type: VGA (Analog)  -  Konnektor 1: VGA (D-Sub)  -  Konnektor 2: VGA (D-Sub)
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 1M Pink Snagless
Varenr.: UTP601PIBOOTED
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Orange Flat
Varenr.: V-UTP602O-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M RED PVC
Varenr.: UTP5003R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
MICROCONNECT UTP CAT5E 1.5M YELLOW PVC
Varenr.: UTP5015Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: N  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 2M PURPLE PVC
Varenr.: UTP502P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M BLUE LSZH
Varenr.: UTP6004B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-UTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP6005
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.15M Slim Cable
Varenr.: V-UTP60015W-SLIM
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
MICROCONNECT CAT6 UTP 0.15M Slim Cable
Varenr.: V-UTP60015S-SLIM
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT USB2.0 A-B M/M 0,1m BLACK
Varenr.: USBAB01B
Type: USB  -  Konnektor 1: USB A  -  Konnektor 2: USB B
MICROCONNECT UTP CAT6 2M YELLOW PVC
Varenr.: B-UTP602Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Black
Varenr.: UTP5005S
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 1M Crossed Grey
Varenr.: UTPX501
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
Viser 1-60 af 3673 produkter
...

© 2020 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11