Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

MICROCONNECT / Katalog

Viser 1-60 af 5052 produkter
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREEN PVC
Varenr.: B-FTP5005G
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP5005Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M RED PVC
Varenr.: B-FTP501R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
MICROCONNECT S/FTP CAT6 0.15m Yellow LSZH
Varenr.: SSTP60015Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M ORANGE PVC
Varenr.: UTP5003O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
Varenr.: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.5m White PVC
Varenr.: STP5005W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid  -  Længde: 0.5m
Forventes på lager 26-05-2021
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1m Purple PVC
Varenr.: B-FTP501P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M RED PVC
Varenr.: B-FTP5005R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
Forventes på lager 08-07-2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Orange
Forventes på lager 27-05-2021
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 9/125 OS2
Varenr.: FIBLCPIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul
Forventes på lager 29-05-2021
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Orange Flat
Varenr.: V-UTP602O-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 2M Pink Flat
Varenr.: V-UTP602PI-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Pink
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M PURPLE PVC
Varenr.: UTP5003P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.5M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
Forventes på lager 08-07-2021
MICROCONNECT Adapter 6.3mm - 2X3.5mm M-F
Varenr.: AUDANS
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 6.35mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Purple PVC
Varenr.: B-FTP60025P
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Lilla
Forventes på lager 20-05-2021
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-FTP5005
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå
Forventes på lager 25-05-2021
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M White
Varenr.: B-FTP60025W
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grøn
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Red PVC
Varenr.: B-UTP50025R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M BLACK PVC
Varenr.: B-UTP5015S
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP5015
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1,5M RED PVC
Varenr.: B-UTP5015R
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
På lager
På lager
MICROCONNECT Adapter 3.5mm - 6.3mm M-F
Varenr.: AUDALT
Type: Adapter  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 6.35mm
På lager
MICROCONNECT ADAPTER RJ12-RJ12 F/F 6P
Varenr.: MPK200
Type: Adapter  -  Konnektor 1: RJ-12  -  Konnektor 2: RJ-12
På lager
MICROCONNECT Cable F/UTP 0,5M CAT6 Blue LSZH
Varenr.: STP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå  -  Længde: 0.5m
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.5m Pink PVC
Varenr.: B-FTP6005PI
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Pink
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 1M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP501Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-FTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå
På lager
MICROCONNECT SATA Cable 0,30cm
Varenr.: SAT15003
Type: SATA/eSATA  -  Konnektor 1: SATA 7-pin  -  Konnektor 2: SATA 7-pin
På lager
MICROCONNECT SC/UPC Pigtail 5m 50/125 OM3
Varenr.: FIBSCM3PIG5
Type: Fiber  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: SC/UPC
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT6 1M Pink Snagless
Varenr.: UTP601PIBOOTED
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Pink
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.25M White
Varenr.: UTP50025WAA
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 0.3M RED PVC
Varenr.: UTP5003R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 1.5M YELLOW PVC
Varenr.: UTP5015Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: No connector  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT UTP CAT5E 2M ORANGE PVC
Varenr.: B-UTP502O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Orange
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M BLUE LSZH
Varenr.: UTP6004B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M RED LSZH
Varenr.: UTP6004R
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Rød
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.4M YELLOW LSZH
Varenr.: UTP6004Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Gul
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-UTP6005B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Blå
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 0.5M GREY PVC
Varenr.: B-UTP6005
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå
Forventes på lager 14-05-2021
MICROCONNECT UTP CAT6 1M BLACK PVC
Varenr.: B-UTP601S
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager
MICROCONNECT UTP CAT6 1M GREY PVC
Varenr.: B-UTP601
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Grå
På lager
På lager
På lager
På lager
Viser 1-60 af 5052 produkter
...

© 2021 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11