Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

PEAKOPTICAL / Katalog

Viser 1-60 af 149 produkter
PEAKOPTICAL SC/SC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMDG-01F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange
Forventes på lager 28-06-2021
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMD-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL SC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMO3-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMO3-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
Forventes på lager 05-07-2021
Forventes på lager 13-07-2021
Forventes på lager 29-06-2021
Forventes på lager 09-07-2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL LC-LC, Duplex, MM, 2M, 3.0mm, 62.5/125 um
Varenr.: PTFMD-2-16F
Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: LC/PC  -  Color: Orange
Forventes på lager 02-07-2021
PEAKOPTICAL SC/LC MM 3m dplx
Varenr.: PTFMD-3-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC
Forventes på lager 08-07-2021
PEAKOPTICAL ST/LC MM 3m dplx
Varenr.: PTFMD-3-09F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: ST  -  Konnektor 2: LC
Forventes på lager 20-07-2021
PEAKOPTICAL PEAK OPTICAL SC/LC SM 2M dplx
Varenr.: PTFSD-2-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Gul
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 07-07-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC, Duplex, SM, 2M, 3.0mm, 9/125 um
Varenr.: PTFSD-2-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: LC/PC  -  Color: Gul
Forventes på lager 01-07-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-SC/PC Duplex MM 3M OM3
Varenr.: PTFMO3-3-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL SC/LC SM 3m dplx
Varenr.: PTFSD-3-04F
Forventes på lager 06-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC SM 3m dplx
Varenr.: PTFSD-3-16F
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC MM 3m dplx
Varenr.: PTFMO3-3-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL SC/LC MM 5m dplx
Varenr.: PTFMD-5-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC
Forventes på lager 15-07-2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-2-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL SC/LC SM 5m dplx
Varenr.: PTFSD-5-04F
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC SM 5m dplx
Varenr.: PTFSD-5-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-2-16F
Konnektor 1: LC/PC  -  Konnektor 2: LC/PC  -  Color: Orange
Forventes på lager 13-07-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-SC/PC Duplex MM 5M OM3
Varenr.: PTFMO3-5-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC MM 5m dplx
Varenr.: PTFMO3-5-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-3-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 16-07-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-3-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Flerfarvet
På lager
PEAKOPTICAL SC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-5-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 05-07-2021
PEAKOPTICAL GLC-LH-SM LACGLX MGBLX1 Compli
Varenr.: PSFP-24-3311S-12F-RN
Forventes på lager 02-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC MM 10m dplx
Varenr.: PTFMO3-10-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL LC/PC-LC/PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-5-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 20-07-2021
PEAKOPTICAL LC-SC 50/125µm OM4 Duplex 7M
Varenr.: PTFMO4-7-04F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Orange
Forventes på lager 13-07-2021
PEAKOPTICAL LC-LC 50/125µm OM4 Duplex 7M
Varenr.: PTFMO4-7-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
Forventes på lager 20-07-2021
PEAKOPTICAL LC/LC MM 15m OM3 dplx
Varenr.: PTFMO3-15-16F
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Flerfarvet
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL 3CSFP92 Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 09-07-2021
Forventes på lager 01-07-2021
PEAKOPTICAL GLC-BX-U Comp
Varenr.: PWTR-24-335178133F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 08-07-2021
PEAKOPTICAL GLC-FE-100FX Comp
Varenr.: PSFP-03-3311M-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 01-07-2021
PEAKOPTICAL GLC-LH-SM Comp
Varenr.: PSFP-24-3311S-12F
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 06-07-2021
PEAKOPTICAL J9143B Compliable
Varenr.: PWTR-24-334178133FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 20-07-2021
PEAKOPTICAL JD119B Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-22FH3
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 02-07-2021
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-12FT
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FT
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 07-07-2021
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-12FW
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FW
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 29-06-2021
PEAKOPTICAL PSFP-24-3311S-22FB
Varenr.: PSFP-24-3311S-22FF
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 02-07-2021
PEAKOPTICAL PSFP-24-3831M-12FE
Varenr.: PSFP-24-3831M-12FE
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 01-07-2021
Forventes på lager 05-07-2021
Viser 1-60 af 149 produkter

© 2021 • Tlf: +45 7013 22 11eg@eg.dk • CVR: 84 66 78 11